top of page

ПРОЄКТИ

Творчі та соціальні проєкти - це те, без чого я не уявляю своє життя. Адже в них я розкриваю свій потенціал; через них я можу сказати світові про свої переживання, переконання, цінності; ними я можу надихати і підтримувати. 

 

Мої проєкти - це частинка мене. Тож, у Вас є можливість подивитися на мене ще з однієї сторони. Запрошую до мого креативного Всесвіту.

ВИБІР Є ЗАВЖДИ

Кожного дня ми робимо вибір. Я обираю щастя! Я обираю приймати себе, свої сторони і нести відповідальність за свій вибір.

 

Чи складно це? Інколи занадто. Але я зрозуміла, що маю право і сумувати, і плакати - точно так як радіти і драйвувати.

 

А що для себе обираєте Ви?

#МАМАЯКВСЕСВІТ 

Усе починається з зустрічі... Очі зустрічають рідні очі, серце відчуває мелодію іншого, котре стає рідним, душа торкається душі... І починається нова історія КОХАННЯ...

А далі знову зустріч. Дві малесенькі хромосоми Х та У (як сталося у нашому випадку) зустрічаються у лоні жіночого Всесвіту і відбувається диво - зароджується нове життя.Перші тижні майбутня мама не здогадується про свій стан, але кожна клітинка тіла вже радіє з того, що у Всесвіті з‘являється нова зірочка.Дві полосочки на тесті, шокуюче-радісна новина коханому і відчуття нереальної реальності. Ти дивишся на свій животик, в якому малесенька горошинка вже є твоїм малям. Думаєш: невже це правда?..Ти тепер ВСЕСВІТ! Всесвіт для маленького життя.

#БУДНІКАРАНТИНУ

15 локацій на 67 квадратних метрах. ☺️

Саме так проходили наші #буднікарантину. 😊

Прості лайфхаки від #POZNANSKIfamily про те, як круто можна проводити час вдома.

ОФІС У ЛІСІ​

Сидиш серед зеленої травички, навколо шумлять дерева, співають пташечки, а креативні ідеї самі застрибують тобі в голову.

Є нюанс, такий як комахи, які намагаються гризонути тебе за всі відкриті місця і показати, що це все-таки їхня територія.

Висновок: за годинку зйомки я встигла прописати сценарій рекламного ролику (правда виношувала я його тиждень), а ще піддатися атаці комарів.

Історія одного вечору креативної родини

Фільм - відеодослідження
"МИ Є"

Ми хочемо донести ідею, що кожен особливий, історія кожного унікальна, що кожен в силах будувати своє щасливе життя, не дивлячись на випробування долі, у себе в громаді, що всі ми рівні і однаково важливі, не дивлячись, в якій частині України ми живемо.

Фільм-відеодослідження - це відверті історії та думки, без інстаграмного лоску, які мотивують бути собою, слухати своє серце і обирати щастя. А щасливі люди роблять і свою громаду щасливішою.

Проєкт реалізований в рамках гранту програми "Активні Громадяни" Британської ради⠀

Церемонія VIVA! Найкрасивіші

Репортаж #poznanskavlog прямо з церемонії нагородження #vivaнайкрасивіші2018.

Для Вас ексклюзивна інформація з тими моментами, котрі ви точно не побачите в телеверсії.Вова Остапчук хвилювався, що більшу частину його виступу виріжуть 🙂 Але найбільш смачні жарти я зберегла у влозі 😉

Крім того потішу Вас щирими відповідями чарівних Маша Собко @masha_sobko і Олени Шоптенко @alena_shoptenko , дяді Жори @dyadya_jora та Юрія Третьяка @yuriytretyak . І звичайно за 10 хвилин ви повністю зануритеся в атмосферу 5тигодинного свята 😉

#Promo VidNOVA ver 2 

Promo VidNOVA ver 2

#кліп Ми з України 

кліп Ми з України

#промо Табору АС 

промо Табору АС

#Перфоманс АС - спробуй 

Перфоманс АС - спробуй

bottom of page